Dukan birası tarifi en kolay kilo verme yöntemi

Dukan Birası Tarifi – En Kolay Kilo Verme Yöntemi

2 Ekim 2019 0 ile Simian

Dukan birası son zamanlarda zayıflamak için kullanılan en iyi içeceklerden birisidir. Çok hızlı bir zamanda kilo verdirdiği için çoğu insanı tedirgin ediyor. Yapında oldukça doğal malzemeler kullanılıyor ve doktorunuz yasaklamadıysa hiçbir zararı bulunmuyor. Tarifin zayıflatma yöntemi ise sindirim sisteminizi hızlandırması ve sizi uzun süre tok tutmasıdır. Tabi bu formülün işe yaraması için yiyip içmenize de dikkat etmeniz gerekiyor. İşte kolay kilo verme yollar, dukan birası nasıl yapılır, tarifi nedir, zayıflatır mı, tarifi uygulayanların yorumları hakkında merak ettiğiniz her şey

Dukan Birası Nedir?

Dukan birası kolay yoldan zayıflamak isteyenlerin kullandığı son derece etkili bir formüldür. Sağlık açısından faydalı olduğu ve ödem attığı da söylenir. Sindiriminizi hızlandırıcı ve tok tutmak gibi özelliklere sahip olduğu için doğal yollardan kolayca zayıflamanıza yardımcı olur. Ayrıca soğuk bir içecek olduğu için serinletici bir etkisi vardır.

Dukan Birası Nedir, Faydaları Nelerdir?
Dukan Birası Nedir?

Dukan Birası Tarifi

Malzemeler

Dukan Birası Yapılışı

Öncelikle yeşil çayları hazırladığınız 3.5 su bardağı suda demleyin. Yeşil çaylar demlendikten ve suya rengini tamamen verdikten sonra 5-10 dk kadar buzlukta soğutun. Hazırladığınız demlenmiş yeşil çay soğuduktan sonra içerisine 1 şişe doğal maden suyunu ve yarım limon suyunu içerisine dökün. Tebrikler dukan biranız hazır.

Ne Aralıklarla Kullanılmalı

Bu karışımın hepsini bir anda içmenize gerek yok. Ara vererek gün içerisinde içmeniz zayıflamanıza çok yardımcı olacaktır. Örneğin gün içerisinde 3 ya da 4 e bölerek belirli aralıklarla içmeniz hem sizi fazla zorlamayacaktır hem de daha etkili olacaktır. Hazırladığınız bir karışımı gün içerisinde bitirin. Ertesi güne bırakmayın. Haftada 3-4 gün bu karışımı hazırlayıp tüketebilirsiniz. Kullanım aralığınızı kendinizi zorlamayacak ve rahat edeceğiniz bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Benzer İçerikler :   Dukan Diyeti Nasıl Yapılır? Dukan Diyeti Listesi

Kilo vermek için bu tarifi sürekli uygulayıp her gün içmeniz sizin için faydadan çok zarar getirecektir. Ayrıca unutmayın her şeyin fazlası zarardır.

Ne Zaman Zayıflamaya Başlarım?

Kullanımınızı eğer düzenli bir hale getirirseniz ve yeme içmenize dikkat ederseniz 15 20 gün içerisinde kilo verdiğinizin farkına varacaksınız.

Dukan birası tarifi en kolay kilo verme yöntemi ne zaman zayıflarım
Ne Zaman Zayıflamaya Başlarım?

Sizin Yorumlarınız

Bu makalemizde sizlere kolay yoldan sağlıklı bir şekilde zayıflamanıza yardımcı olacak dukan birası tarifini anlattık. Eğer sizlerin de bu bu tarif hakkında söylemek istediği herhangi bir şey varsa yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler.

Makaleyi Oyla!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]