En İyi PC Oyunları 2019 - Çok Oyunculu

En İyi PC Oyunları 2019 – Çok Oyunculu

25 Eylül 2019 0 ile Simian

Teknolojinin ilerlemesiyle oyunların kalitesi de gün geçtikçe ilerlemeye başladı. Ayrıca birçok oyun firması da bu sektörde yerini almaya devam ediyor. Durum böyle olunca da oyuncuları oynayabileceği birçok oyun ortaya çıkmış oluyor. Fakat bu kadar oyunun içerisinde oynamaya değer oyunları bulmak pek de mümkün değil. Sizi bu durumdan kurtarmak için en iyi pc oyunlarının listesini hazırladık. İşte sizin için hazırladığımız en iyi pc oyunları listesi.

En İyi PC Oyunları Listesi

1. Rust

En İyi PC Oyunları 2019 - Çok Oyunculu rust oyunu görseli
Rust

Hayatta kalma oyunlarını seven insanların bayılacağı harika bir çok oyunculu hayatta kalma oyunu. Başta çırıl çıplak doğduğunuz bir dünyada hayatta kalmaya çalışıp kendinizi diğer oyunculardan ve vahşi NPC’lerden korumaya çalışıyorsunuz. Oyun içerisinde gelişip kendinize bir ev ve saldırı eşyası yaptıktan sonra artık siz de diğer oyuncular için bir tehlike haline geliyorsunuz. Ev baskınları, helikopteri saldırısı, gemi baskını gibi birçok oyun içi olayı gerçekleştirerek gücünüze güç katarak evinizi ve kendinizi güçlendirebilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınızla ya da oyunda yeni tanıştığınız insanlarla dost olup birlikte de oyunu oynayıp daha hızlı yükselebilirsiniz. Oyun kendisini sürekli güncel tuttuğu için ve yeni özellikler getirdiği için oyuncuların oyundan sıkılmasını da engelliyor.

2. Pummel Party

Pummel Party oyununun görseli
Pummel Party

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz en iyi oyunlardan bir tanesi de Pummel Party’dir. Oyun 4-8 kişilik bir oyun olduğu için çok da büyük çok oyunculu bir oyun beklemeyin fakat eğlence açısından çok iyi bir oyun. Arkadaşlarınızla ya da Çevrimiçi başka oyuncularla da oynayabilirsiniz. Birçok mod bulunan ve sürekli kendini güncelleyerek yeni modlar getiren bu oyunun genel olarak kısaca mantığı çeşitli oyunlarda diğer oyuncuları yenerek birinci olarak tamamlamak.

3. Apex Legends

En İyi PC Oyunları 2019 - Çok Oyunculu apex legends oyunu görseli
Apex Legends

Bu önerimiz PUBG gibi battle royal oyunu sevenlere gelsin. Bu oyunun PUBG ve Fortnite gibi ünlü battle royal oyunlarından daha güzel olduğunu düşündüğüm için bu listeye aldım. Diğer battle royal oyunlarından farklı olarak bu oyunun karakter seçme özelliği ve her karakterin birbirinden farklı harika özellikleri olması, bu özelliklerle bireysel oyunu değil de takım oyununu daha ön plana çıkarıyor. Oyun Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts. tarafından yayınlanan bir oyun olduğu için de kalite bakımından çok değerli bir oyun. Ayrıca oyunun ücretsiz olması da oyun severleri kendine çekmesinin başka bir nedeni.

4. Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege oyununun görseli
Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege

Taktik, takım çalışması ve aksiyon sevenler için harika bir oyun. Görüntülü kalitesi, gerçekçilik ve oynanış açısından son derece etkileyici olduğunu da söylememiz lazım. Bu oyun aslında diğer oyunlar gibi aceleye gelebilecek bir oyun olmadığı için başlarda alışamayabilir ve sıkılabilirsiniz. Bu yüzden oyunu öğrenmeye, taktik geliştirmeye zaman verirseniz çok eğlendiğiniz oyunlardan bir tanesine dönüşür.

5. League Of Legends – Taktik Savaşları

En İyi PC Oyunları 2019 - Çok Oyunculu League Of Legends - Taktik Savaşları
League Of Legends – Taktik Savaşları

Aslında birçoğunuz bildiği Riot Games firmasının son zamanlarda League Of Legends oyunu içerisinde çıkardı Taktik Savaşları oyununu da listeye eklemek istedim. Biraz oynayıp ya da oyunun oynanış rehberini okuyup karmaşık yapısını çözdükten sonra arkadaşlarınızla ve/veya çevrimiçi diğer oyuncularla rekabet halinde, eğlenerek oynayabileceğiniz harika bir oyun.

En İyi PC Oyunları – Sizin Yorumlarınız

Bu makalemizde sizler için 2019 yılının en iyi pc oyunlarını listeledik. Eğer sizlerin de bu konu hakkında söylemek istediği bir şey ya da eklemek istediğiniz herhangi bir oyun varsa lütfen yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın. Okuduğunuz için teşekkürler.

Makaleyi Oyla!
[Toplam: 3 Ortalama: 5]