Zengin İçerik

  1. Anasayfa
  2. »
  3. E-Ticaret
  4. »
  5. Mükellef Nedir?

Mükellef Nedir?

Bireylerin evlerinden çıkmadan, herhangi bir vergi dairesine, notere ya da ticaret odasına gitmeye ihtiyaç duymadan şirket kurmasını sağlamakta olan oluşum olan Mükellef, 2019 yılında kurulmuştur.

ABS DİGİTAL ABS DİGİTAL -
3 0
Mükellef Nedir?

Bireylerin evlerinden çıkmadan, herhangi bir vergi dairesine, notere ya da ticaret odasına gitmeye ihtiyaç duymadan şirket kurmasını sağlamakta olan oluşum olan Mükellef, 2019 yılında kurulmuştur. Şahıs şirketi kurmak isteyen bireylerin dakikalar içerisinde şirketini kurmuş olduğu, şirket kurulumu öncesinde, sırasında ve sonrasında ihtiyaç olan her türlü elektronik ürünün müşterilere sunulduğu bu platform, tüm şirket yönetim süreçlerinizi tek elden yapabileceğiniz bir oluşum olarak hizmet vermektedir. Günümüzde 50.000’den fazla aktif ve kayıtlı müşterisine hizmet vermekte olan Mükellef, binlerce müşterisine çevrimiçi olarak şirket kurma şansı sağladı.

Mükellef’in Avantajları Nelerdir?

  • Mükellef ile şahıs şirketi kurmak isteyen herkesin ve tüm girişimcilerin kısa bir süre içerisinde bu isteklerini yerine getirmeleri mümkün kılınmıştır.
  • Mükellef sistemi ile şirket kurmak için evden çıkmanıza ya da bir takım resmi süreçler ile uğraşmanıza gerek yoktur. Tüm süreçler, vekalet vereceğiniz ilgili personel tarafından yerinde ve zamanında başarılı bir şekilde sağlanmış olacaktır.

Mükellef ile Şirket Kurulumu

Mükellef isimli sistem üzerinde kayıt oluşturduktan sonra, sizlere verilecek olan bilgilerin ışığında ilgili ekipler ile görüşerek, şirket kurulum süreçlerinizi başarılı bir şekilde sağlamanız mümkün olmaktadır. Yapacağınız tüm işlemler sonrasında vergi memuru belirttiğiniz adresinize gelecek ve yoklama tutanağını doldurmuş olacaktır. Böylece mevzuat ile ilgili işlemleriniz tamamlanmış olacaktır.

Mali Mühür ve Elektronik İmza

Mükellef isimli sistem sizden herhangi bir ek ücret talep etmeden, e-fatura ve e-arşiv başvurularınızı yapabilmeniz için gerekli olan mali mühür ve e-imza işlemlerini sağlamaktadır.

Ön Muhasebe İşlemleri

Mükellef isimli sistemin kullanıcıları; gelir-gider takibi, cari hesap, raporlama, banka entegrasyonu, online tahsilat ve e-fatura entegrasyonları gibi birçok özelliği içermekte olan ön muhasebe programlarını da platformla entegre bir şekilde hem mobil hem de web sitesi üzerinden hizmet sağlamaktadır.

Sanal Ofis

Mükellef ile anlaşmalı olarak hizmet vermekte olan sanal ofisler bulunmaktadır. Bu sanal ofislerden birisini tercih ederek, şirketinizin yasal adresini kullanabilirsiniz. Ayrıca sanal ofis haricinde toplantı odalarını kullanmanız da mümkün olabilmektedir.

Marka Tescil

Markalarını yasal olarak güvence altına almak isteyen kullanıcıların tüm işlemleri Mükellef ile çok daha başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir. Marka tescil işlemlerinde de Mükellef platformu sizlere gereken yardımı sağlamaktadır.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir